اخبار،تصاویر،مقالات شنا ،شیرجه و واترپلو

نشست مشورتی کمیته بانوان فدراسیون شنا ظهر امروز سه شنبه با حضور سرپرست امور دبیری و پیشکسوتان و صاحب نظران شنای بانوان در محل این فدراسیون برگزار شد.

در این جلسه که با حضور "محسن رضوانی" سرپرست امور دبیری فدراسیون ، محسن سمیع زاده سرپرست امور اجرایی و جمعی از بانوان پیشکسوت و مسئولان پیشین کمیته بانوان برگزار شد ، اعضا پیرامون وضعیت موجود شنای بانوان به بحث و تبادل نظر پرداختند .

در این جلسه که خانم ها فرشته عدل ، حوریه نیکدست ، دکتر فریده هادوی ، فرشته احدیانی ، دکتر لیلا صباغیان ، میترا عزیزی ، دکتر شعله خداداد ، شهناز ورنوس ، دکتر افسر جعفری و نرگس جعفری حضور داشتند ، محسن رضوانی سرپرست امور دبیری فدراسیون طی سخنانی گفت : تا به امروز در عرصه بانوان همه چیز در حد حرف بوده اما درصدد هستیم تا از این پس تمام حرفها را به مرحله عمل درآوریم .

رضوانی افزود : با توجه به اینکه فعالیت در رشته شنا برای بانوان شرایط ویژه ای دارد و امکان حضور بانوان کشورمان در عرصه های بین المللی و آسیایی با محدودیت روبروست از این رو باید تلاش کنیم تا از همفکری و نظرات بانوان با تجربه و فنی فدراسیون که دارای تحصیلات عالی نیز هستند در زمینه های کارشناسی و تخصصی حتی در بخش آقایان استفاده کنیم .

محسن سمیع زاده پیشکسوت تیم ملی شنای کشورمان نیز ضمن تشکر از حاضرین هدف اصلی از برگزاری این جلسه را تشکیل کمیته مشورتی بانوان عنوان کرد و اظهار داشت : جنسیت برای ما اهمیت ندارد و بانوان می توانند در تمامی بخش های فدراسیون نظیر کمیته داوران ، استعدادیابی ، آموزش و ... عهده دار مسئولیت شوند.

وی افزود : ما در دوره گذشته فدراسیون و بعد از کناره گیری خانم فرشته عدل به طور کلی کمیته بانوان را از دست دادیم و حتی اطاقی تحت عنوان کمیته بانوان نداشتیم اما امروز دوباره این کمیته را بر پا کردیم و هدف ما مشورتی بودن این کمیته و بهره گیری از نیروهای کارآمد و فنی است تا بتوانیم از مشورت و همفکری چهره های صاحب تجربه و مطلع در بخش بانوان بهره مند شویم .

سمیع زاده تصریح کرد: خوشبختانه سرپرست فدراسیون از کارشناسان با تجربه و مطلع وزارت ورزش و جوانان هستند که به امور اجرایی فدراسیون اشراف کامل دارند و ایشان تمام پیشنهاد ها را بررسی و بهترین ها را عملیاتی خواهند کرد.

در ادامه جلسه اعضا نقطه نظرات و دیدگاه های کارشناسی خود را در خصوص وضعیت فعلی و مشکلات پیش روی شنای بانوان مطرح کردند .

در پایان این نشست مقرر شد تصمیمات این کمیته پس از طرح در کمیته مشورتی بانوان به تصویب نهایی برسد . همچنین انتخاب سرپرست کمیته بانوان با نظر و هماهنگی معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان صورت پذیرد . در این نشست همچنین مقرر شد اعضای کمیته مشورتی بانوان از این پس با حضورفرشته عدل ، حوریه نیکدست ، فریده هادوی ، فرشته احدیانی ، لیلا صباغیان ، میترا عزیزی، شعله خداد، شهناز ورنوس ، افسانه تیموری و افسر جعفری برگزار و اعضا پیرامون مسائل و مشکلات جاری این کمیته به بحث و تصمیم گیری بپردازند و نقطه نظرات خود را به سرپرست فدراسیون ارائه کنند.

+ نوشته شده در  چهارشنبه ششم مهر ۱۳۹۰ساعت 2:35  توسط سعيد فرود مهرباني  |